DOŁĄCZ DO NAS – ROZWIJAJMY SIĘ RAZEM!

Proponujemy możliwości rozwoju, szkolenia i a  możliwość  awansu najlepszym. Dołącz do nas już na tym etapie, jutro możemy być wspólnie dalej.

OFERTY PRACY DLA STUDENTA DLA KREATYWNYCH KONTAKT
Praktyki studenckie:Umożliwiamy praktyki studenckie w czasie wakacji oraz przez cały rok akademicki. Zapewniamy zdobywanie doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie. Jeżeli jesteś kreatywny, posiadasz 7 zmysł, potencjał i chęć do pracy, chętnie poznamy Twoje plany rozwoju w naszej firmie.Jeśli są spójne z naszymi dołączysz do rodziny.
rekrutacja@elqsa.pl

Praca

Zakład Produkcji urządzeń Elektrycznych El-Q Sp. z o.o , producent prefabrykowanych stacji transformatorowych SN/nn , lider innowacji w branży elektroenergetycznej, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik Obszaru Sprzedaży – branża Elektroenergetyka- stacje transformatorowe i rozdzielnie średniego napięcia, z możliwością awansu na stanowisko Dyrektora Regionalnego Sprzedaży.

Ilość stanowisk: 4.
Obowiązki:
• Sprzedaż stacji transformatorowych SN/nn i rozdzielnic SN
• Kreowanie marki produktu
• Rozwijanie kanałów sprzedaży na przydzielonym terenie działania
• Rozszerzanie zakresu współpracy z dotychczasowymi klientami
• Pozyskiwanie aktywne nowych klientów i budowanie z nimi trwałych relacji
• Doradztwo techniczne dla klientów, inicjowanie nowych potrzeb zakupowych

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne kierunkowe
• Doświadczenie na stanowisku handlowym, związanym z branżą elektroenergetyczną z naciskiem na stacje transformatorowe i rozdzielnice SN
• Dobra organizacja czasu własnego pracy
• Zdolności negocjacyjne i skuteczność w działaniu
• Wysoka motywacja oraz zaangażowanie w pracę
• Gotowość do częstych wyjazdów
• Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
• Możliwość pracy wśród najwyższej klasy fachowców w branży
• Niezbędne narzędzia do pracy

Teren działania: Polska Zachodnia, Polska Centralna, Polska Północna, Polska Południowa
Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres rekrutacja@el-q.com.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby firmy w Częstochowie, przy ul. Jagiellońskiej 81/83. Prosimy o oznaczenie aplikacji nazwą stanowiska.

Zakład Produkcji Urządzeń Elektrycznych EL-Q Sp. z o.o., producent prefabrykowanych stacji transformatorowych SN/nn, lider innowacji w branży elektroenergetycznej, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik Inżynier Produktu – branża Elektroenergetyka – rozdzielnice średniego napięcia

Obowiązki:
• Całkowite przygotowanie i koordynacja produktu – cechy, funkcje, specyfikacje, testy produktów, certyfikaty zgodności, również badania rynkowe, pozycjonowanie produktu
• Przygotowanie dokumentacji technicznej – ulotki, instrukcje obsługi, informacji na stronie internetowej
• Wsparcie techniczne we wprowadzaniu nowych produktów
• Przeprowadzanie regularnej analizy porównawczej na rynku
• Bezpośrednia współpraca z producentem , działem ofertowym i działem serwisu
• Współpraca z działem technicznym
• Wsparcie techniczne działu sprzedaży- przedstawicieli handlowych

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość nowoczesnych technologii rozdzielnic średniego napięcia rozdziału pierwotnego i wtórnego
• Dobra znajomość zasad i standardów technicznych rozdzielnic SN w izolacji powietrznej i gazowej
• Ogólna znajomość układów automatyki zabezpieczeniowej i zagadnień telemechaniki w rozdzielnicach SN
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego w tym terminologii specjalistycznej
• Znajomość procesów CE (dyrektywy, normy, badania, deklaracje itp)
• Znajomość powiązanych procesów produkcyjnych i montażowych w zakresie od personalizacji produktu do montażu finalnego

Oferujemy:

Teren działania: cała Polska
Miejsce pracy: Częstochowa

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za :

• wykonawstwo rozdzielnic elektrycznych SN i nn ;

• montaż rozdzielnic elektrycznych ;

• układanie okablowania ;

• inne prace elektryczne ;

Wymagania:

• wykształcenie techniczne ;

• bardzo dobra znajomość instalacji elektrycznych SN i nn ;

• uprawnienia SEP minimum do 1 kV.

• chęć do pracy oraz zaangażowanie ;

• umiejętność pracy w zespole ;

• wysoka kultura osobista ;

• dyspozycyjność i zaangażowanie ;

• dokładność i odpowiedzialność ;

Spółka oferuje:

• ciekawą pracę w renomowanej firmie elektroenergetycznej;

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ;

• miejsce pracy Częstochowa ;

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i majętności firmy ;

• możliwość awansu zawodowego .

• wykonywanie prac związanych ze spawaniem metodą Mig i Tig małych i dużych konstrukcji metalowych;
• wykonywanie prac ślusarskich i obróbczych blach i kształtowników ;

Wymagania:
• wykształcenie techniczne / mile widziane zasadnicze zawodowe/ jako ślusarz lub spawacz ;
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ;
• znajomość spawania różnymi metodami / mile widziany aktualny certyfikat potwierdzający kwalifikacje /;
• znajomość zagadnień technicznych związanych ze znajomością rysunku konstrukcyjnego oraz technicznego ;